Ładowanie…

Kolęda 2022/2023

Zgodnie z zarządzeniem księdza Arcybiskupa najbliższa wizyta duszpasterska – kolęda odbywać będzie się w tradycyjny sposób, według wyznaczonego planu. W związku z tym wcześniejsze tzw. „zapisy na kolędę” zostają odwołane. Będziemy odwiedzać parafian według planu podanego poniżej.
Jednocześnie, w związku z dużą rotacją mieszkańców, prosimy rodziny mieszkające w blokach o potwierdzenie wizyty duszpasterskiej poprzez formularz umieszczony w tym linku.
https://forms.gle/pCi5Syh1yotLNvFf9

Wiedząc, które rodziny pragną przyjąć kolędę, umożliwi nam to sprawny przebieg wizyty duszpasterskiej. O potwierdzenie prosimy tylko osoby mieszkające w blokach.

Msza św. podczas kolędy w styczniu sprawowana będzie tylko o godz. 8.00 od poniedziałku do piątku; soboty bez zmian. Intencje przyjęte o godz. 18:00 odprawiane zostanę o godz. 8:00. W lutym Msze według stałego planu, czyli o 8:00 i 18:00.
Biuro Parafialne czynne w tym okresie będzie w czwartki w godz: 9.00 – 9.30 oraz w środy w godz. 17:00 – 17:30.

W związku z ciągle wpływającymi zgłoszeniami od nowych mieszkańców naszej parafii, plan kolędy nieznacznie uległ zmianie. Prosimy na bieżąco śledzić ogłoszenia duszpasterskie, jak również sprawdzać harmonogram zamieszczony poniżej:

Kolęda 2023